Jaunumi

Arhīvs: 2023 2022 2021

 • Īstenojot vides ilgtspējas stratēģiju, Toyota atbalsta ikgadējo kalnu divriteņu seriālu

  WESS Motors Toyota, īstenojot videi draudzīga uzņēmuma attīstības un ilgtspējas stratēģiju, turpina ilggadīgo sadarbību ar Igo Japiņa sporta aģentūru, atbalstot Latvijā populārāko kalnu divriteņu sacensību seriālu LVM MTB un Gravel maratonu. Lai veicinātu operatīvāku un videi draudzīgāku ikdienas darbu, WESS Motors Toyota nodrošina organizatorus ar jaunākās paaudzes hibrīdauto Toyota Corolla Cross, kas ir viens no videi draudzīgākajiem Toyota automobiļu risinājumiem un saskan ar ilgtspējīgas vides attīstības uzskatiem.

  Lasīt tālāk

 • Sākusies piektās paaudzes Toyota Prius Plug-in Hybrid rezervēšana tiešsaistē

  Aizpildot iepriekšējās pasūtīšanas tiešsaistes formu, jau tagad ir iespējams rezervēt jauno Prius, kas būs pieejams tikai Plug-in Hybrid versijā. Rezervācija dod tiesības pasūtīt automašīnu priekšpasūtīšanas periodā, taču nav saistoša.

  Lasīt tālāk

 • “WESS Auto Grupas” uzņēmumu peļņa pērn pieaugusi par 15%

  ​Viens no Latvijas lielākajiem auto uzņēmumiem “WESS Auto Grupa” 2022. gadā strādājis ar neto apgrozījumu 73,9 miljonu eiro apmērā. Salīdzinot ar 2021. gadu, aizvadītajā gadā “WESS Auto Grupas” uzņēmumu apgrozījums pieaudzis par 10,7 miljoniem eiro jeb 17%, bet pelņa palielinājusies par 15%. Kopumā “WESS Auto Grupa” pagājušajā gadā Latvijā ir pārdevusi 1631 jaunus vieglos automobiļus, no tiem Toyota -  1371, Lexus – 124, Honda - 141. Savukārt pēcpārdošanas servisa pakalpojumu jomā bijusi stabila izaugsme 18% apmērā.  

  Lasīt tālāk

 • Latvijā sākas pilnībā elektriskā Toyota bZ4X tirdzniecība

  Toyota bZ4X ir Toyota pirmais pilnībā jaunais akumulatora elektriskais transportlīdzeklis (BEV). Tas paver jaunus ceļus, ieviešot uzņēmuma nulles izmešu apakšzīmolu bZ “Beyond Zero”, un dod iespēju pirmo reizi BEV tirgū piedāvāt īstas SUV bezceļa braukšanas spējas. Modeļa ieviešana dos spēcīgu impulsu Toyota tehnoloģiskajai virzībai uz ilgtermiņa mērķi – oglekļa neitralitāti.

  Lasīt tālāk

 • Toyota – visvairāk pārdotais auto zīmols Latvijā 2022. gadā

  Neraugoties uz piegāžu problēmām, Toyota 2022. gadā palielināja reģistrāciju skaitu par 23% un sasniedza jaunu pārdošanas rekordu. Periodā, kad Latvijas jauno auto tirgus pieauga par 13%, Toyota pārdeva 3461 jaunu auto, pārspējot otro vislabāk pārdoto zīmolu par 37%. Toyota tirgus daļa 2022. gadā sasniedza aptuveni 18%.

  Lasīt tālāk

 • Corolla Cross Hydrogen Concept iezīmē Toyota daudzvirzienu pieeju ceļā uz nulles emisijas laikmetu

  Toyota uzskata, ka ir pāragri koncentrēties uz vienu nulles izmešu risinājumu, tāpēc līdzās akumulatoru elektriskajām tehnoloģijām turpina izstrādāt arī ūdeņraža degvielas šūnu un ūdeņraža iekšdedzes dzinēju tehnoloģijas.

  Lasīt tālāk

Atpakaļ Tālāk 1 2 3 4