WESS Auto Grupa ir viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumu tīkliem Latvijā. Autorizētais Toyota, Lexus un Honda dīleris, kā arī autorizētais BMW serviss. Šodien WESS Auto Grupā ietilpst 5 uzņēmumi, kas izvietoti 4 autocentros.  To pamatdarbība ir jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecība, auto noma, pilna autoservisa pakalpojumu sniegšana, auto daļu tirdzniecība, apdrošināšana.

Personāla atlases privātuma politika

KLIENTU APKALPOŠANAS ASISTENTS/E

Darba pienākumi:

  • autocentra klientu sagaidīšanu un laipnu  apkalpošanu atbilstoši uzņēmuma standartiem;
  • radoša sadarbība ar pārdošanas, servisa un mārketinga nodaļu;
  • aktīva komunikācija ar esošiem un potenciāliem uzņēmuma klientiem;
  • pārdošanas darījumu apstrāde un atskaišu sagatavošana;
  • tālruņa zvanu, e-pastu un korespondences koordinēšana;
  • darbs ar kases aparātu un grāmatvedības programmām.

Ņemsim vērā:

  • motivāciju;
  • izglītību;
  • pieredzi.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt uz izaugsmi orientētā darba vidē vienā no vadošajiem automobiļu tirdzniecības uzņēmumiem;
  • komandas atbalstu un aizvien jaunus izaicinājumus Jūsu karjerā;
  • nepārtrauktu profesionālu attīstību un pilnveidošanu;
  • izaugsmes iespējas;
  • pilna laika maiņas darbu;
  • atalgojumu no 1000 € (bruto).

CV ar norādi «Klientu apkalpošanas asistents/e» gaidām uz e-pastu personals@wess.lv

AUTOMEHĀNIĶIS

Prasības kandidātiem:

  • Tehniskā izglītība vai pieredze automehāniķa darbā;
  • Vēlme mācīties, attīstīties un sekot līdzi aktualitātēm nozarē;
  • Spēju strādāt komandā, punktualitāti, augstu atbildības sajūtu;
  • Datora prasmes tehniskā lietotāja līmenī;
  • B kategorijas auto vadītāja apliecību.

Uzņēmums piedāvā:

  • Stabilu darbu, draudzīgu kolektīvu un drošu darba vidi;
  • Profesionālu apmācību un izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;
  • Darbam nepieciešamo apģērbu un profesionālus darba instrumentus;
  • Mūsdienīgus un patīkamus darba apstākļus.

Darba laiks:

  • Pilna slodze saskaņā ar grafiku.

Atalgojums:

  • Līdz 3000 EUR, pirms nodokļu nomaksas, mēnesī un visas sociālās garantijas.

Darba vieta:

  • Darbu autocentrā WESS Berģi, adrese: Rīgas-Siguldas šoseja 2, Berģi, Garkalnes pagasts, Ropažu novads.

CV ar norādi «Automehaniķis» gaidām uz e-pastu cv@wess.lv

AUTOELEKTRIĶIS DIAGNOSTIĶIS

  • Veikt automašīnu diagnosticēšanu (primāro vai padziļināto);
  • Veikt dažādu papildus ierīču uzstādīšanu;
  • Veikt elektrisko detaļu nomaiņu un diagnosticēšanu;
  • Konsultēt citus speciālistus sarežģītu remontdarbu gadījumos.

Prasības:

  • Pieredze vai izglītība attiecīgajā jomā;
  • Automašīnas uzbūves un remonta tehnoloģijas zināšanas;
  • Analītiska domāšana;
  • Spēja risināt dažādus tehnoloģiskus jautājumus;
  • Labas iemaņas darbam ar datoru;
  • Autovadītāja apliecība.

  • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā ar vienu no vadošo pasaules auto industrijas zīmoliem;
  • Pastāvīgu kvalifikācijas paaugstināšanu;
  • Darba samaksu, atkarīgu no darba rezultātiem, sākot no 1500 € (bruto);

CV ar norādi «Autoelektriķis diagnostiķis» gaidām uz e-pastu cv@wess.lv

AUTO SKĀRDNIEKS/-CE (IZJAUCĒJS/-CE, SALICĒJS/-CE)

Prasības pretendentam:

  • Labas tehniskās zināšanas automobiļu uzbūvē;
  • Iepriekšēja darba pieredze automašīnu izjaukšanā/salikšanā;
  • Vēlme strādāt ar izcilu rezultātu, pierādot savas zināšanas un pieredzi;
  • B kategorijas vadītāja apliecība;

Piedāvājam:

  • Nodrošinātu darba apjomu;
  • Apmācības Baltijas valstīs kvalifikācijas paaugstināšanai;
  • Darbu ar profesionāliem kolēģiem;
  • Motivējošu atalgojuma sistēmu, sakot no EUR 1500 pirms nodokļu nomaksas;
  • Darba vietu “WESS Motors” autocentrā Toyota, Kārļa Ulmaņa gatvē 125, Mārupē.

CV ar norādi «Autoskārdnieks» gaidām uz e-pastu cv@wess.lv

AUTO KRĀSOTĀJS-SAGATAVOTĀJS

  • Labas tehniskās zināšanas auto krāsošanas tehnoloģijas, metodes un materiālu pielietojuma jomā;
  • Iepriekšēja darba pieredze detaļu sagatavošanā krāsošanai;

Piedāvājam:

CV ar norādi «SAGATAVOTĀJS» gaidām uz e-pastu cv@wess.lv

Ja vēlaties kandidēt uz amatu, kas šobrīd nav minēts pie aktuālajām vakancēm, lūdzu, aizpildiet pieteikumu.

* obligāti aizpildāmie lauki