ATKLĀJ JAUNO TOYOTA bZ4X

Inovatīvs, efektīvs un ar dinamisku SUV dizainu – elektromobilis Toyota bZ4X nodrošina izcilu sniegumu tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Pateicoties tā izturīgajai un stilīgajai konstrukcijai, izcilajām pilnpiedziņas spējām un pārsteidzošajam diapazonam, Toyota bZ4X ar pārliecību nogādās tevi tur, kur tu vēlies. Dodies tālāk par elektriskajiem automobiļiem un izbaudi jaunu braukšanas pieredzi ar novatorisko elektrisko SUV.
IZCILS SNIEGUMS

IZCILS SNIEGUMS

Izbaudi klasē labāko elektrisko veiktspēju ar Toyota bZ4X, kas nerada emisijas. Nepārspējami veikls un izveicīgs, tas nodrošina vajadzīgo ātrumu un griezes momentu tieši tad, kad tas nepieciešams. Pateicoties izcilajām pilnpiedziņas spējām, Toyota bZ4X nodrošina patiesi nevainojamu braukšanas pieredzi.
PIEMĒROTS IKVIENAM BRAUCIENAM

PIEMĒROTS IKVIENAM BRAUCIENAM

AWD XMODE uzlabo veiktspēju un drošību, lai Toyota bZ4X spētu pārvarēt jebkuru ceļa segumu, pateicoties tā fantastiskajām pilnpiedziņas spējām. Tu vari braukt ar pārliecību jebkuros laika apstākļos, lai kur arī ceļš tevi aizved.
PIRMKLASĪGA AKUMULATORA VEIKTSPĒJA

PIRMKLASĪGA AKUMULATORA VEIKTSPĒJA

Balstoties uz gandrīz 25 gadu pieredzi akumulatoru tehnoloģiju jomā, ar Toyota bZ4X tu varēsi nobraukt vairāk nekā 450 km* ar vienu pilnu uzlādi – turklāt neradot emisijas. Nobraucamo attālumu var palielināt, izvēloties papildaprīkojumā pieejamo saules paneļu jumtu. Trīs uzlādes iespējas sniegs tev nepieciešamo elastību – izmanto ātro uzlādi publiski pieejamajās uzlādes stacijās, lai 30 minūtēs uzlādētu akumulatoru līdz 80% ar 150 kV ātrās uzlādes sistēmu, vai pieslēdz automobili pie mājas kontaktligzdas vai īpašas pie sienas piestiprināmas ierīces. * Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no izvēlētā automobiļa un aprīkojuma līmeņa.
DROŠĪBA, KURAI TU VARI UZTICĒTIES

DROŠĪBA, KURAI TU VARI UZTICĒTIES

Toyota bZ4X piedāvā visaptverošas drošības funkcijas, kas nāks talkā jebkādā apvidū – gan pilsētās, gan bezceļa apstākļos. Automobilis ietver jaunāko Toyota Safety Sense tehnoloģiju ar tādām funkcijām kā ārkārtas apstāšanās palīgsistēma (DESA) un bezvadu atjauninājumi (OTA).
 INTELIĢENTS, VIENMĒR SAVIENOTS SALONS

INTELIĢENTS, VIENMĒR SAVIENOTS SALONS

Izbaudi multivides un savienojamības pasauli. Ar īpaši lielu 12 collu skārienekrānu un vieglu viedtālruņa integrāciju Toyota Smart Connect ir ātri un viegli lietojams, kā arī tas tiek pastāvīgi atjaunināts, izmantojot bezvadu tehnoloģiju. Viedtālruņa lietotne MyT palīdz pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, ieplānot uzlādi, apskatīt brauciena datus vai pat pārvaldīt automobili attālināti – no klimata kontroles līdz durvju atslēgšanai un aizslēgšanai.
UNIKĀLS STILS UN PERSONĪBA

UNIKĀLS STILS UN PERSONĪBA

Toyota bZ4X apvieno elegantu un modernu elektriskā automobiļa izskatu ar pārliecinošu SUV dizainu. Iznākums? Inovatīvs elektriskais automobilis, kas nodrošina lielisku sniegumu jebkādos ceļa apstākļos un piesaista uzmanību, lai kur tas arī dotos.
PLAŠS UN GAISĪGS SALONS

PLAŠS UN GAISĪGS SALONS

Radīts, lai uzlabotu braukšanas pieredzi visiem pasažieriem, Toyota bZ4X piedāvā patīkamu un mājīgu salonu, ko izbaudīs ikviens. Izsmalcinātais interjers nodrošina klasē labāko vietu kājām visiem pasažieriem, pateicoties izcilam komfortam un nepārspējamai telpas izjūtai.