Paaugstināts mitrums, kā arī autoceļu reaģenti paātrina automašīnas virsbūves rūsēšanas procesu. Atkarībā no laika apstākļiem, izmantošanas laika un braukšanas stila automašīnas virsbūve var rūsēt ar dažādu intensitātes pakāpi. Tomēr pie “sāpīgām vietām” tradicionāli tiek attiecināmas automašīnas apakša, slēptie dobumi un riteņu arkas. Pieredzējuši autoīpašnieki labi zina, ka papildus virsbūves pretkorozijas pārklājums ir pārbaudīts un efektīvs risinājuma veids, ar kura palīdzību pagarināt automašīnas virsbūves kalpošanas laiku kā arī saglabāt automašīnas  vērtību!

Lai spētu nodrošināt izcilu kvalitāti korozijas apstrādei ar pretrūsas līdzekļiem Mercasol, tiek pielietotas speciāli šim darbam paredzētas apstrādes iekārtas.  Ar šo iekārtu palīdzību meistari viegli var uzklāt pretrūsas līdzekli visām transportlīdzekļa virsbūves virsmām, nodrošinot pilnvērtīgu apstrādi pat grūti pieejamās vietās, nokļūstot visos paneļos un dobumos, kur notiek visaktīvākā korozijas veidošanās. Pilnvērtīgai pretrūsas apstrādei nepieciešams demontēt arī paspārņus un plastmasas detaļas no virsbūves apakšas, lai piekļūtu grūti pieejamās vietās, lai varētu tās attīrīt no netīrumiem un apstrādāt ar pretrūsas līdzekli, samazinot korozijas izplatīšanos arī no automašīnas apakšas. 

korrozija1.jpg 

Uzklājot materiālu ar augstspiediena iekārtām un dažādu veidu dīzēm, mēs nodrošinām visu virsbūves detaļu, kanālu un slēgto telpu pretrūsas apstrādi ar vienmērīgu materiālu pārklājumu, kas nosedz metāla savienojumu vietas un iekļūst mikroplaisās.

Apstrādes process

  • Pirms pretkorozijas aizsardzības materiāla uzklāšanas virsbūves apakša tiek rūpīgi mazgāta un attīrīta no smiltīm, eļļām un sāļiem.
  • Nepieciešamības gadījumā rūsa tiek mehāniski attīrīta, un apstrādes process var sākties tikai tad, kad automašīnas grīda un iekšējie dobumi ir pilnībā izžuvuši.
  • Virsbūves apakša tiek pārklāta ar Mercasol bronzas krāsas materiālu, kas satur alumīnija pulveri. Materiāls ir elastīgs un pasargās virsbūves apakšu no akmens šķembu bojājumiem, kā arī absorbēs ceļa radīto troksni un padarīs braucienu automašīnā daudz komfortablāku.

 

korrozija2.jpg

Materiāla apraksts

Mercasol jau gandrīz vairāk kā 100 gadus nodrošina cīņu pret šo kaitīgo vīrusu transportlīdzekļiem – rūsu (jeb koroziju), tas ir augstas klases produkts, kas ieguvis zeltītu toni pateicoties alumīnija pulvera daļiņām, un tas ir speciāli izstrādāts, lai samazinātu automašīnas metāla un sakausējuma daļu sabrukšanu apkārtējās vides ietekmē. 

Mercasol atšķirībā no citiem pretrūsas līdzekļiem, kas pēc uzklāšanas uz automašīnas virsbūves sacietē, ir mīksts materiāls. Līdzekļi, kas kļūst cieti bieži vien rada vēl lielākus bojājumus, jo trāpot akmens šķembai pa automašīnas virsbūves virsmu, traumētajā vietā tiek izraisīta korozija. Turpretī Mercasol, kas ir no mīksta materiāla, ir ar priekšrocību - materiāls pakļaujas kustībai, respektīvi, siltā laikā materiāls kļūst vēl mīkstāks, tā iekļūstot plaisās vēl vairāk, nodrošinot daudz lielāku pretrūsas efektu, līdz ar to pateicoties Mercasol līdzekļu materiālu kustībai, arī akmens šķembas nenodarīs kaitējumu automašīnas virsbūvei.

Cenas

Modelis Jauns automobilis, EUR ar PVN Lietots automobilis, EUR ar PVN
Hilux, Land Cruiser, RAV4, Proace, Proace City 600 700
Camry, Corolla, C-HR, Prius 500 600
Yaris, Aygo 350 450


Pēc tranportlīdzekļu apstrādes pretkorozijas pārklājumam tiek nodrošināta garantija līdz 2 gadiem.